Радио Милева
без долна облека...

Старлетата во фустан со „гол крој“, под кој не носи ништо: „Маја, си ги заборавила гаќичките дома“? (ФОТО)

Старлетата во фустан со „гол крој“, под кој не носи ништо: „Маја, си ги заборавила гаќичките дома“? (ФОТО)

По бројните естстски трансформации  ни последната фотографија на Маја Маринковиќ на социјалните мрежи не помина без да „крене прашина“, а многумина беа изненадени што таа позираше закопчана до грло, што не е баш нејзин манир.

Но затоа она што го покажа одзади „од гаќи ги извади“ нејзините машки поклоници, кои уште еднаш можеа да видат со какви атрибути располага нивната омилена убавица!

Фотографијата на која Маринковиќ позираше во фустан со провокативен крој, кој го истакна и нејзиниот гол грб и големиот овален задник, е вистински празник за „влажните погледи“ на нејзините обожаватели.

На неа евидентно е дека Маја не носи долна облека, а голиот грб и танга дезенот на фустанот предизвикаа многу коментари!

Еден од најдовитливите, но и најрелните е секако овој:  „Маја, си ги заборави гаќичките дома“ … Ние уште би додале: „Намерно“!

Фото: Инстаграм принтскрин/majaamariinkovicc/ATA Images

Останати вести од Радио Милева