Радио Милева
во љубовта нема правила

Старлетата призна со какви мажи била: „Што постари толку подобри“

Старлетата призна со какви мажи била: „Што постари толку подобри“

Поранешната ријалити победничка Ива Гргуриќ откри дека повторно е среќно заљубена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iva Grguric (@iva_grguric_official)

Задругарката Ива Гргуриќ, која беше во врска со водителот Филип Ѓукиќ, откри дали повеќе сака помлади или постари мажи.

“Во љубовта нема правила. Енергијата меѓу партнерите е поважна од годините”- кажала Ива и продолжила:

„Секогаш одбирав постари мажи во текот на мојот живот. Важно ми е партнерот да е доминантен, бидејќи јас сум таква, а помладите се незрели. Влегував во врски со мажи кои беа многу постари од мене. Потоа запознав човек кој е малку постар од мене но, подобар од сите со кои сум била“- изјавила Ива.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iva Grguric (@iva_grguric_official)

Останати вести од Радио Милева