Радио Милева
возбудена

Старлетата не крие колку е возбудена поради бременоста: Ана Кораќ го покажа стомакот! (фото)

Старлетата не крие колку е возбудена поради бременоста: Ана Кораќ го покажа стомакот! (фото)

Поранешната задругарка и старлета Ана Кориќ на својот Инстаграм објави дека е бремена, иако првично ја демантираше веста.

Меѓутоа, таа сега не крие колку е возбудена поради бременоста, а на Инстаграм објави серија фотографии со нацртано бебе на нејзиниот стомак.

Кораќ во текот на денот сподели и ново видео во кое го покажа стомакот.

– „Baby loading“ – стои на приказната.

Друштво и правеше кучето Стајкер, а Ана  не ја тргаше насмевката на лицето.

Ана вели дека бременоста и е тешка, бидејќи од самиот почеток се бори со силни мачнини.

– Воопшто, тешко ми е, цел ден се борам со мачнини, ослабев, ослабев седум килограми, повраќам, не можам да јадам, само јадам здраво поради бебето, но навистина се осеќам слаба, се надевам дека ќе помине.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Ана Кораќ

Останати вести од Радио Милева