Радио Милева
изненади

Старлетата Ива Гргуриќ никогаш послаба: Постојано тренира, а следбениците и порачаа само едно! (фото)

Старлетата Ива Гргуриќ никогаш послаба: Постојано тренира, а следбениците и порачаа само едно! (фото)

Поранешната победничката на „Задруга“ Ива Гргуриќ, чиј изглед редовно се коментира, многумина изненади со нови објави на Инстаграм, бидејќи никогаш не била послаба.

Ива моментално ужива на Миконос, а многумина веруваат дека премногу ослабела, па и рекле да јаде нешто.

Досега најмногу беше мета на критики поради „споените“ силикони, а сега и поради килограмите.

„Убава си, но премногу ослабе“, „Одвратно“, „Ива како милион долари“, се само дел од коментарите.

Инаку, Ива неодамна откри како ослабела осум килограми за дванаесет дена, а изгледа не застанала тука.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Ива Гргуриќ

Останати вести од Радио Милева