Радио Милева
секси фотографии

Старлетата и актерката се опуштија и покажаа жешки фотографии: Секси пози, допирање и речиси бакнување (фото)

Старлетата и актерката се опуштија и покажаа жешки фотографии: Секси пози, допирање и речиси бакнување (фото)

Американската актерка Меган Фокс (36) и ријалити старлетата Кортни Кардашијан (43) позираа заедно во долна облека дизајнирана од Ким Кардашијан. Нивните пози беа повеќе од интересни, а во коментарите многумина открија како им се „продолжил животот“ поради нивните жешки фотографии.

На првата фотографија тие се клекнати  една до друга во долна облека. Кортни облекла црно боди со кратки ракави, а Меган црна долна облека, гаќички и топ.

Кардашијан го покажа задникот, а Фокс го покри со косата. На друга фотографија актерката седи на тоалетот со раширени нозе, а на него седи Кортни. Се гушкаат и го покажале јазикот.

Тие објавија и уште една фотографија во секси поза, а овој пат повторно лежат на подот, еден до друга.

Секси фотографиите собраа повеќе од 3,5 милиони лајкови, а во коментарите многумина опишаа како „Останале без здив“.

– „Со овие фотографии ми додадовте уште 10 години  животот“, „Вие две  треба да излегувате“,„Ова не принудува нас жените да ја промениме нашата сексуалност“, „ Секси сте“; „Јас не се чувствувам добро“; „Подобро чувајте деца“ – напишаа во коментарите.

Наскоро Кортни се огласи, коментирајќи: „Многу сме слатки“.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Кортни Крадашијан/Меган Фокс

Останати вести од Радио Милева