Радио Милева
десет помлада...

Стариот добар сексапил на пејачката им го крена притисокот: Нина Бадриќ ги подразголи градите, па ги разгоре машките мечти! (ФОТО)

Стариот добар сексапил на пејачката им го крена притисокот: Нина Бадриќ ги подразголи градите, па ги разгоре машките мечти! (ФОТО)

Пејачката Нина Бадриќ (49) иако не е во цветот на младоста, со својата последна објава на Инстаграм ја разгоре фантазијата на своите следбеници.

Имено, таа со нив ја сподели својата стара фотографија на која се наоѓа во многу секси издание.

 

На сликата, која е стара околу десет години, позира седната, потпрена на ѕидот од бањата, а на себе има црна маичка на прерамки од тантела,  длабоко деколирана што ја истакнува нејзината бујна предница. Големите раскошни гради кои половина излезени рамеливо ѕиркаат од под деколтираната маичка, додека хрватската пејачка ведро и се смее  на камерата.

Нина – десет помлада, бујна, расна и страсна… Пожелна и тогаш, како и денес!

Фото: Инстаграм принтскрин/badrich

 

Останати вести од Радио Милева