Радио Милева
уносен бизнис

Старелетата од „Онли фанс“ изгради куќа: Наташа Шавија за една година заработила за нов дом од споделување експлицитна голотија (ФОТО+ВИДЕО)

Старелетата од „Онли фанс“ изгради куќа: Наташа Шавија за една година заработила за нов дом од споделување експлицитна голотија (ФОТО+ВИДЕО)

Старлетата Наташа  Шавија јавноста ја запозна преку реалното шоу „Парови“, по што таа, како и повеќето нејзини колешки, не остана во ова ријалити. Имено, таа се обиде  да се занимавала со пеење, па да рекламира рзни производи на Инстаграм, по што конечно реши да отвори профил на сајтот за возрасни „Онли фанс“ каде ги продава своите интимни фотографии.

Една година подоцна, Шавија ја отвори вратата од својот дом и на Инстаграм сториите покажа како изгледаат нејзината дневна и спална соба…

…потоа големотата бања и тоалетот…

…како и гардероберот зад која се наоѓа гостинската соба, која ја нарече „соба за затвореници“, во описот на фотографијата на познатата социјална мрежа.

Шавија откри дека завршните работи се во тек, а мебелот ќе пристигне за две недели, па во видео покажуваше како ја пакува еротската гардероба и долната облека во кутии додека се подготвува за преселба во новата куќа, која ја заработила од споделувањето на својата експлицитна голотија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Šavija (@natasa.savija)

Во меѓувреме, таа живее во изнајмен стан во зграда, каде секојдневно го користи лифтот… Судејќи според прикажаното, Наташа Шавија очигледно на машките соседи им е омилената комшика.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Šavija (@natasa.savija)

Веројатно комшиите ќе жалат, а нивните сопруги ќе слават што Шавија наскоро си заминува…?!

Фото: Инстаграм принтскрин/natasa.savija

Останати вести од Радио Милева