Радио Милева
сочно

Станува подобар заводник од Дејвид Бекам? Бруклин Бекам објави видео на кое сочно се бакнува со партнерката (видео)

Станува подобар заводник од Дејвид Бекам? Бруклин Бекам објави видео на кое сочно се бакнува со партнерката (видео)

Бруклин ужива во љубовта со актерката, продуцентка и бизнисменката Никол Пелц, а се повеќе се шпекулира дека овој млад пар ќе стапне на луда карпа бидејќи парот се верил пред повеќе од една година.

Тие двајца неодамна споделија видео од сочен бакнеж и ги срушија социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @brooklynbeckham

Тие двајца ја освоија публиката преку социјалните медиуми со нивната искрена емоција полна со многу страст, а нивните објави добиваат над милион лајкови.

Бруклин и Никол неодамна се појавија на гламурозниот настан „Мет Гала“, каде што уште тогаш го привлекоа целото внимание со својот стајлинг и со својот изглед.

фото: Anthony Behar / ddp USA / Profimedia

Останати вести од Радио Милева