Радио Милева
разголени изданија

Станија во предновогодишни разголени изданија: Старлетата како секси бабамразица во еротска долна облека (ФОТО)

Станија во предновогодишни разголени изданија: Старлетата како секси бабамразица во еротска долна облека (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Станија Добројевиќ ги полуде сите со новата провокативна предновогодишна фотосесија на која никој не остана рамнодушен.

Станија позирала на различни места соблечена во луксузна секси долна облека.

На некои од фотографиите старлетата позира во бањата пред огледало, во црна долна облека од скапа тантела, која повеќе истакнува нејзината голотија и повеќе открива отколку што на неа покрива.

Ријалити ѕвездата го покажа најдоброто седната на лавабото, како што и самата преферира, нејзиниот голем извајан задник да доминира.

Пердувите и цветчињата кои и ги покриваа градите ги маѓепсаа нејзините обожаватели, а глетката на нејзината витка фигура и бујните атрибути, старлетата  ја претворија во снежна кралица или поточно секси бабамразица со најубава задница.

Впрочем, како и да ја наречете, на ријалити ѕвездата се’ и прилега… Привлечна, пожелна, порочна, провокативна, неодолива… Станија во сите предновогодишни разголени изданија!

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic/diamonds_underwear

Останати вести од Радио Милева