Радио Милева
дипломска мода

Станија во дипломска долна облека: Старлетата се соблече да покаже дека и дипломскиот аутфит може да биде секси (ФОТО)

Станија во дипломска долна облека: Старлетата се соблече да покаже дека и дипломскиот аутфит може да биде секси (ФОТО)

Станија Добројевиќ реши да покаже дека за секоја прилика има соодветна долна облека. За „оние мигови“ или потчно часови се подразбира дека дамите треба да носат секси долна облека, но што правиме со останатите важни моменти во животот.

Особено кога се во прашање образованието и завршните свечености, како на пример денот на дипломирањето?

За да не биде дека еротска долна облека се носи само кога си си сигурна дека некој ќе те соблече, Станија вниманието го привлече со еротска дипломска долна облека.

И самата дипломиран економист, старлетата јана себе ја облече новата колекција од „Тајните на Викторија“, па на сите идни девојки кои годинава треба да дипломираат, им презентираше како да „парадираат“ на денот на дипломирањето, особено за време на прославата на дипломската вечер!

Станија како дипломец, се соблече па покажа без комплекси, дека и дипломскиот аутфит може да биде секси!

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic

Останати вести од Радио Милева