Радио Милева
18+ за забрзан пулс...

Станија со нова голотија: Можно ли е ова да се нарекува бикини, лента однапред лента одзади, врз гигантската задница и бујните гради (ФОТО)

Станија со нова голотија: Можно ли е ова да се нарекува бикини, лента однапред лента одзади, врз гигантската задница и бујните гради (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Станија Добројевиќ секојдневно ја разгорува фантазијата на многумина со провокативните кадри кои ги споделува и жешките пози со кои покажа зошто мажите ширум светот воздивнуваат по неа.

 

Таа повторно позираша во минијатурно златно бикини со циркони, кое едвај ги покрива нејзините интимни делови од телото, само колку сцената да биде „прифатлива“ за малолетни лица, иако баш и не е… Зашто кога ќе погледнете било која нејзина разголена поза, ќе сфатите дека се’ што нуди старлетата е за 18+ и забрзан пулс!

Ријалити ѕвездата потпрена на розовото „Ламборџини“, така што задникот во златната танга е секси кадар во гро план. Поза која н сите вистински мажи им е по вкусот, а  на многумина од нив им го забрзува пулсот.

Старлетата позираше и се сврте кон камерата и го покажа своето тело, за потоа лежеејќи на стомак да покаже зошто некои не можат да одлучат која фото-поза ја преферираат повеќе, иако едно е сигурно: Сите ги обожаваат и на сите им е драго кога ќе ги видат нејините раскошни атрибути, снимени од било кој агол.

Или како што едн нејзин следбеник и порачал на „златната рипка“: „Грев е да носиш било што на себе“!

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic

Останати вести од Радио Милева