Радио Милева
снежна кукличка

Станија со нова гола фото-посвета: Под ваква раскошна бунда, очигледно не одат гаќички, оди само гола… старлета (ФОТО)

Станија со нова гола фото-посвета: Под ваква раскошна бунда, очигледно не одат гаќички, оди само гола… старлета (ФОТО)

Станија Добројевиќ откако се пресели во новиот стан, не престана да споделува провокативни фотографии. Очигледно старлетата таму си обезбеди одлични услови за фографирање, без никој да и додева.

Најпрвин топлес  ја сподели сета убавина на ентериерот околу себе, затскривајќи ги голите гради со букет цвеќе.

Потоа следуваше еротската фотосесија за Свети Валентин, во која српската старлета во црвена секси долна облека им подари серија незаборавни пози и на женетите и на ергените за Денот на вљубените.

Последно нешто што Станија сподели на својот Инстаграм со своите следбеници, се уште неколку разголени фотографии од своето ново „љубовно гнездо“.

Овој пат пиштол гола, затскриена само со бела бундичка,  старлетата изгледа налик на снежна кукличка.

Седната на столче со широко раширени нозе, во поза која мами на грешни мисли, е првото нешто што на ум му паѓа на секој вистински маж да го помисли, штом ја види провокативната фотографија.

За онаа, следната и не треба многу да се коментира, зашто позата на голата убавица, сама по себе фрапира…

Под ваква раскошна и елегентна бунда, очигледно не одат гаќички, оди само гола… старлета!

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic

Останати вести од Радио Милева