Радио Милева
зимска идила

Станија со нова еротска магија: Старлетата гола во ноќта на планинскиот снег е вистинско „искушение за грев“ (ФОТО)

Станија со нова еротска магија: Старлетата гола во ноќта на планинскиот снег е вистинско „искушение за грев“ (ФОТО)

Додека Станија Добројевиќ ужива во зимските волшебства на Копаоник, нејзините машките фанови секојдневно ги опива со нејзините разголени секси фотографии.

Нејзината извајана фигура и секако бујните атрибути се оние што секогаш се во прв план. Какви и да се времето и атмосферата големите силиконски гради и овалната цврста задница се секогаш во фокусот на камерата.

Секоја нејзина  разголена фотографија е „празник за очи“  за посилниот пол, та Станија била  раголена по дома или надвор на планинскиот снег, секоја секси поза цицлестата убавица е „искушение за грев“.

Моментите од зимскиот одмор на Копаоник старлетата продолжува континуирано да ги споделува, па така по позите во долна облека од апартманот каде престојува, Станија покажа дека за неа нема зима и кога е надвор на студеното време, додека на снегот се разголува.

Новата серија секси фотографии во сребрено танга боди најдобро тоа го илустрираат, а на нив Станија гола среде ноќна снежна идила ја покажува сета своја раскошна телесна убавина.

Со насмевка на лицето и гола задница, расната убавица позираше пред објективот додека врз неа паѓаат смрзнатите снежно – бели снегулки кои се топат на нејзиното жешко тело.

Волшебна зимска убавина збогатена со  еротската магија на расната Станија.

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic

 

Останати вести од Радио Милева