Радио Милева
старлетата на увид

Станија се појави на трибини, навивачите „одлепија“: „Повеќе  гледав во твоите топки отколку во онаа на теренот“ (ФОТО)

Станија се појави на трибини, навивачите „одлепија“: „Повеќе  гледав во твоите топки отколку во онаа на теренот“ (ФОТО)

Станија Добројевиќ навистина знае како да привлече внимание каде и да се појави. Старлетата oвој пат  беше меѓу навиачите на „Црвена Ѕвезда“ на стадионот Рајко Митиќ,  на кој се одржуваше фудбалскиот натпревар во рамките на првото коло на Лигата на нации,помеѓу „Црвена ѕвезда“ и „Монако“.

Но дури и некои од нај загреаните и најжестоки навивачи признаа дека поради неа имале проблем да се фокусираат на натпреварот теренот.

„Замислете си плаќате влезница за натпревар, а ја добивате Станија покрај себе? или: „Повеќе  гледав во твоите топки отколку во онаа на теренот“ – гласеа некои од коментарите по натпреварот!


Сите навивачи на стадионот на крајот од натпреварот беа разочарани зашто „Црвена ѕвезда“ загуби, освен неколкумина… Кои покрај себе за истите пари ја добија Станија… на увид!

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic

Останати вести од Радио Милева