Радио Милева
разголена разделба

Станија се појави на една вечер во „Задруга 6“, па замина, но остави порака: Каде исчезна старлетата? (ФОТО)

Станија се појави на една вечер во „Задруга 6“, па замина, но остави порака: Каде исчезна старлетата? (ФОТО)

Станија Добројевиќ вчеравечер  гостуваше во емисијата „Задруга-Специјал“ каде зборуваше за своето поранешно момче Марко Марковиќ, учесник во шестата сезона на реалното шоу „Задруга“, а потоа замина во непознат правец…

По гостувањето таа сепак се огласи на својот Инстаграм профил.

„Почитувани медиуми, со вечерашното гостување на ТВ Пинк кажав се што ве интересираше и со тоа ставив крај на сите понатамошни прашања и коментари за мојата поранешна врска и момчето. За неколку недели се враќам во Америка, сакам да се повлечам од медиумите, па ќе продолжиме се’ во февруари пред да се приклучам на Задруга 6“ – напиша „исчезнатата“ Станија, простувајќи се од медиумите со нова, разголена фотосесија од спалната соба.

Старлетата во нејзин стил – гола во провиден комбинезон од бела тантела и ништо друго на неа освен тангата, која длабоко потоната во нејзината извајана задница ја отцртува целата нејзина телесна убавина која Станија ја поседува…  Секако и неодоливиот сексапил со кој расната убавица секогапш знае да ги почести своите периврзаници и Инстаграм следбеници.

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic

 

Останати вести од Радио Милева