Радио Милева
несвест глетка

Станија само со една лентичка таму долу, меѓу нозете и две преку брадавици, а подоцна и нив ги симна, па остана топлес (ФОТО+ВИДЕО)

Станија само со една лентичка таму долу, меѓу нозете и две преку брадавици, а подоцна и нив ги симна, па остана топлес (ФОТО+ВИДЕО)

Станија Добројевиќ од првиот момент откако се појави во медиумите го привлекува вниманието на јавноста и интригира со својот провокативен изглед и голотија.

Поранешната ријалити учесничка неодамна ја раскина долгогодишната врска со своето момче Марко Марковиќ, што не ја спречува да ужива во животот и да изгледа подобро од било кога.

Оттогаш уште повеќе и почесто знае да  ги израдува своите следбеници на Инстаграм со нова тура разголени фотографии, со кои и овој пат се надмина себеси.

Имено, таа најпрвин објави видео од пред огледало на кое минијатурното бикини повеќе открива отколку што покрива. Со само една лентичка таму долу, меѓу нозете и две преку брадавици, старлетата најпрвин ги заскокотка своите следбеници.

Откако од бањата се пресели на отворениот базен за да го искористи убавото време и топлиот ден, го симна и горниот дел до бикинито…

Старлетата остана топлес, фрлајќи ги во несвест сите оние кои не можат да и одолеат на ваквата глетка.

Добројевиќ, смела како и секогаш, ги покажа своите силиконски облини и совршеното тело на кое работи со години и гордо го става во преден план, а патем од својата голотија  и одлично заработува.

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic

Останати вести од Радио Милева