Радио Милева
сепак, (не) ги остави дома?

Станија предизвика дилема, дали без гаќички дојде на снимање новогодишна емисија… или старлетата сепак ги има? (ФОТО)

Станија предизвика дилема, дали без гаќички дојде на снимање новогодишна емисија… или старлетата сепак ги има? (ФОТО)

Не ништо ново ако се каже колку Станија Добројевиќ е интригантна откако се појави на јавната сцена, а нејзините експлицитни фотографии од интимни делови од телото станаа секојдневие на социјалните мрежи.

Старлетата решила така да го изгради својот имиџ и не се срами да покаже со што располага. Така беше и годинава на снимањето на новогодишната програма, каде старлетата реши да облече црвен фустан кој повеќе открива отколку што покрива.

Станија видливо и гордо го истакна нејзиното бујно деколте од кое кипеа гигантските силиконски гради, но најмногу внимание сепак предизвика дилемата дали старлетата носи долна облека?

Гледајќи во нејзиниот  висок шлиц до колкови и препони, многумина помислија дека Станија на снимање дошла без долна облека, односно старлетата гаќичките „намерно ги заборавила“ дома?

Сепак, во еден момент додека камерата ја снимаше, старлетата случајно ја откри својата интима, што  ја спаси од евентуална брука. Станија покажа, дека црвените гаќички за среќа се тука!

Фото: Ata Images

Останати вести од Радио Милева