Радио Милева
„долина на желбите“...

Станија покажа романтика во кревет: Старлетата во танга и однапред и одзади и на крајот пиштол гола на кафе во постела (ФОТО)

Станија покажа романтика во кревет: Старлетата во танга и однапред и одзади и на крајот пиштол гола на кафе во постела (ФОТО)

Станија Добројевиќ не би била тоа што е, најпознатата и најпопуларна не само српска, туку и регионална старлета, да не знае и умее, како треба сопствениот потенцијал да го валоризира.

Она што го мајката природа и го дала, а естетската хирургија го надградила, Станија очигледно најдобро од сите занае да го материјализира. Голотијата има своја цена, ама само ако има што да покажеш и како да заведеш, а српската старлета ваквото умеење со својот еротски потенцијал да ја запали туѓата перцепција, го довела до перфекција.

Токму затоа нејзината концепција: соблечи се и рекламирај, па производот сам ќе се продава е рецепт за успех и на старлетата и на оној што ја плаќа за рекламата, а Бога ми и на воајерско-потрошувачката клиентела.

При тоа локациите, производите и услугите се менуваат, а голите пози постојано наменети за некој друг, остануваат… да се вртат во круг.

Малку предна, малку задна танга во еротска долна облека и спа на Копаоник…

…преку секси костим за капење во Мајами, па се’ до она  со што најмногу ја мами својата инфлуенсерска клиентела: Станија пиштол гола на кафе во постела.

Кога сме веќе кај тангата, очекувано… Провокативна и секси во било која варијанта, одзади длабоко врежана во совршено извајаната, заоблена задница на старлетата, но сега и однапред…

А вашите влажни погледи, во зависност од определбите… Станија во „задна или предна танга“,  „длабоко потоната“ во „долината на желбите“!

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic

 

 

Останати вести од Радио Милева