Радио Милева
летна голотија

Станија како од мајка родена: Старлетата овој пат и буквално „пиштол гола“ (ФОТО 18+)

Станија како од мајка родена: Старлетата овој пат и буквално „пиштол гола“ (ФОТО 18+)

Речиси да нема ден Станија Добројевиќ да не објави нова тура разголени фотографии и видеоклипчиња, што не беше исклучок и сега. Само што овој пат  за разлика од претходно, најпознатата српска старлета на најновата објава е како од мајка родена. Станија овој пат се сликала и буквално „пиштол гола“.

Идиличен поглед од нејзината хотелска соба на бескрајната морска шир, во кој старлетата испружена на креветот или клекната колена буквално ја капе својата голотија во светлината и рефлексијата од сончевите зраци на прекрасниот ден.

Но Станија не би била тоа што е, провокативна и контроверзна доколку не отиде чекор понатаму… Овој пат со грст максимално разголени пози ја споделила сета своја убавина и телесна маса на хотелската тераса.

Завиткана само во бел чаршав и тоа толку колку да не без ич, стралетата позирала како за најавен тизер на некој мек порнич.


„Го сакам чувството на свеж воздух на моето лице и ветерот што дува низ мојата коса. Ми треба малку време да заздравам…“ – носталгично порачала Станија, препуштејќи ви да уживате во нејзината летна голотија!

Фото: Инстаграм/stanijadobrojevic

 

Останати вести од Радио Милева