Радио Милева
се фотографира веднаш штом ќе се разбуди

Станија има огледала од подот до плафонот, а вака изгледа кога ќе покаже зошто ги ставила (фото)

Станија има огледала од подот до плафонот, а вака изгледа кога ќе покаже зошто ги ставила (фото)

Ријалити ѕвездата Станија Добројевиќ по нејзин вкус опреми луксузен пентхаус во Рума, па сега максимално ужива во плодовите на својот труд.

Таа во текот на претходните месеци на своите следбеници им покажа како напредува работата и опремувањето на станот, а конечно кога е се готово, на ред е да покаже како изгледа кога се фотографира во новиот простор.

Веќе е познато дека внатрешноста е исполнета со огледала, па на плафонот од нејзината спална соба има големо, за да се фотографира веднаш штом ги отвори очите за на своите фанови во разголено издание да им посака добро утро.

Фотографирана е во танга гаќички и маичка, а друштво и правеле кадифение играчки и кучето Пабло од кое никогаш не се дели.

Па, многумина посакуваат да бидат на негово место…

Фото:принтскрин/Инстаграм/stanijadobrojevic

Останати вести од Радио Милева