Радио Милева

Станија е бремена: Со фотографија од болница им откри на обожавателите!

Станија е бремена: Со фотографија од болница им откри на обожавателите!

Познатата старлета Станија на својот Инстаграм профил објави селфи фотографија од болница и тоа од ултразвук.

Станија на фотографијата залепила стикер од бремена девојка и знак прашалник, па повеќе од очигледно е дека старлетата се сомнева дека е бремена.

Останати вести од Радио Милева