Радио Милева
жешко

Станија Добројевиќ покажа колку е вредна домаќинка:  Старлета го чисти  станот облечена во танга бикини  (фото)

Станија Добројевиќ покажа колку е вредна домаќинка:  Старлета го чисти  станот облечена во танга бикини  (фото)

Станија Добројевиќ неодамна започна „нов живот“ во Мајами, а како вистинска домаќинка неделата ја искористи да си го исчисти новиот дом и тоа додека е облечена во танга.

Старлетата некој ја снимил, додека силно усисавала во танга бикини и минијатурен топ.

 

Таа уште повнимателно ја исчистила дневната соба на луксузниот стан со рачна правосмукалка, а нејзините способности овојпат „аднале во вода“, само затоа што направила се во предизвикувачко издание.

Додека покажуваше како се справува со чистењето, Станија со разни акробации ги покажа своите бујни атрибути.

– Мојот сегашен живот – напиша таа.

Да потсетиме, Станија пред еден месец започна „нов живот“ во Мајами, во нов стан сместен на плажа.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Станија Добројевиќ

Останати вести од Радио Милева