Радио Милева
(по)кажа зошто останува во Америка

Станија доби понуда што не се одбива: Сто илјади долари за разголената силиконска старлета (ФОТО+ВИДЕО)

Станија доби понуда што не се одбива: Сто илјади долари за разголената силиконска старлета (ФОТО+ВИДЕО)

Старлетата и поранешна  ријлити учесничка Станија Добројевиќ  со безобразни пози одново провоцира со своите главни атрибути по кои стана позната.

Станија најпрвин од задното седиште во автомобилот објави серија провокативни фотографии во бикини, а сега во истиот „стајлинг“ сподели и брутален кадар одзади.

Добројевиќ облече бикини во боја на кожа со циркони,овој пат и го сврте грбот на камерата.

Во преден план она што старлетата свесно им го сервираше на сите вистински мажи на кои им беше намерата да ја гледаат таму каде што завршува кадарот на камерата од горе надолу.

Старлетата неодамна ја напушти Србија и нема намера наскоро да се врати. Како што се дознава, Станија Добројевиќ потпишала договор со производител на суплементи во Мајами, кој ќе го рекламира една година на Инстаграм, каде што ја следат дури 1,3 милиони луѓе!

„Поради таа покана Станија реши да ја напушти Србија. Кога слушнала дека и нудат договор од 100.000 долари, го оставила своето момче Марко Марковиќ  да ја чека во Србија и отпатувала за Мајами. Деновиве наголемо снима кампања која ќе ја промовира една година. Ми кажа дека сопствениците на таа компанија ја вработиле затоа што има многу следбеници на Инстаграм, но и затоа што води здрав живот и редовно тренира – вели изворот.

Она што како дополнително видео одблизу го споделила Станија можеби е најдобриот одговор зошто расната силиконска старлета го добила „богатиот договор“  за рекламно спонзорство!

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic

Останати вести од Радио Милева