Радио Милева
старлетите во емирати

Српските силиконски старлети распиштолени среде Дубаи ги збудалеа шеиците: Сораја и Шавија на провод или печалба? (ФОТО+ВИДЕО)

Српските силиконски старлети распиштолени среде Дубаи ги збудалеа шеиците: Сораја и Шавија на провод или печалба? (ФОТО+ВИДЕО)

Двете познати силиконски старлети Наташа Шавија и Сораја Вучелиќ пред некоку дена замина за Дубаи.

Овој популарен туристички центар е за многумина место за одмор и уживање, дестинација за туристички тури, ама и бизнис центар, за „поинакви авантури“!

И Наташа и Сораја се познати како мошне атрактивни и провокативни  дами кои го одземаат здивот на секој вистински маж. Двете разголени и распиштолени среде Дубаи ги збудалеа шеиците кои не ги жалат златниците за покрај себе да имаат ваков телесен раскош и извајана убавина, среде пустина!

Но не само богатите Арапи, на кои двете старлети им се на дофат на раката, туку во  телесната убавина на Сораја и Шавија уживаа сите што ги сретнаа на „Инстаграм“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Особено мажите не останаа рамнодушни на нивмните секси деколтеа со кои овие цицлести дами ги рекламираат своите бујни гради во сите можни кадри.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Šavija (@natasa.savija)

Сами, на парче, една по една башка или двете заедно во пакет, го покажаа својот примамлив свет на страсти, копнежи  и желби… За некого кој може да си ги дозволи згодна прилика, за сите останати… утеха само на видео и слика!

Фото: Инстаграм принтскрин/natasa.savija/sorajavucelicстралетите во емирати

Останати вести од Радио Милева