Радио Милева

Српски бизнисмен за еден час забава и платил дебело – Цеца се наполни како брод!

Српски бизнисмен за еден час забава и платил дебело – Цеца се наполни како брод!

Цеца Ражнатовиќ била главна ѕвезда на отворањето на луксузен хотел во Нови Пазар во понеделникот вечерта.

Бизнисменот во чие сопствеништво е хотелот и платил дури 30 илјади евра, пишува српскиот портал Еспресо.рс

Инаку, ова не е првпат Цеца да настапува во Нови Пазар откако нејзиниот сопруг беше убиен пред 18 години.

Нејзиното доаѓање се држело во строга тајност, а обезбедувањето било на највисоко ниво.

Останати вести од Радио Милева