Радио Милева
голи нозе за добро утро

Српската ТВ водителка покажа колку е секси, откако во ултра кусо фустанче ја водеше утринската програма: „А јас сум слатка и фина“ (ФОТО)

Српската ТВ водителка покажа колку е секси, откако во ултра кусо фустанче ја водеше утринската програма: „А јас сум слатка и фина“ (ФОТО)

Откако најпрвин стана хит на социјалните мрежи кога однесувањето на еден возач на БМВ го окарактеризира како „сељачизам“, Јована Јеремиќ се најде повторно во центарот на вниманието, но овој пат поради стајлингот во утринската програма што ја води.

Имено, српската водителка се појави во жешка комбинација, а беше облечена во многу кратко фустанче коњ и ги откриваше речиси целите нозе. Јована позираше самоуверено и ја сподели фотографијата на својот профил на Инстаграм, додека коментарите за нејзиниот стајлинг се редеа со молскавична брзина.

„А јас сум слатка и фина“, напиша Јована.

Останати вести од Радио Милева