Радио Милева
„динамитна џепна венера“...

Српската танчарка која сте ја гледале во многу спотови не е само атрактивна, туку и пеколно провокативна: Звездана е убавица со тетовирана задница (ФОТО)

Српската танчарка која сте ја гледале во многу спотови не е само атрактивна, туку и пеколно провокативна: Звездана е убавица со тетовирана задница (ФОТО)

Атрактивната танчарка Ѕвездана Даниќ красеше многу спотови на повеќе или помалку познати естрадни изведувачи. Нејзините настапи пред камерата придонесоа за прегледите на многу видеа на општа радост, повеќекратно да ја надминат очекуваната бројка на гледаност.

Но, Звездана овој пат не предизвика воздишки поради танцувањето во нечие ново видео, туку поради кадрите кои сексапилната танчарка ги сподели со своите следбеници на „Инстаграм“.

Убавицата моментално ужива на одмор на далечните Кариби, а своите следбеници ги почести со возбудливи пози во кои оваа атрактивна убавица ја покажа својата цврста, заоблена тетовирана задница.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezdana Danic (@zveki_peki)

Додека Зведана ги лови последните зраци на зајдисонце, прекрасниот песочен пејсаж го надополнува шарената танга длабоко потоната во нејзиното извајано га*енце!

Глетка на која  ретко кој може да остане рамнодушен, а уште помалку да ја сокрије возбудата. Малата, ситна-динамитна џепна венера со својот сексапил ја вжештува целата атмосфера, зашто не само што е атрактивна, туку е и пеколно провокативна!

Овој пат можеби немате можност да уживате во танцот на Звездана, но затоа слободно можете да ги „исплакнете очите“ од погледот на нејзината тетовирана убавина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezdana Danic (@zveki_peki)

Фото: инстаграм принтскрин/zveki_peki

Останати вести од Радио Милева