Радио Милева
жешка и спремна...

Српската старлета Мими Оро во секси долна облека, подготвена за интимна дружба:„Она што јас го направив од љубов, многумина не би го направиле ни под вооружена придружба“ (ФОТО)

Српската старлета Мими Оро во секси долна облека, подготвена за интимна дружба:„Она што јас го направив од љубов, многумина не би го направиле ни под вооружена придружба“ (ФОТО)

Познатата српска старлета Мими Оро прво ги извади силиконите од усните, а сега уште подрастично го промени изгледот. Косата ја бојадиса и сега е русокоса, а градите и изгледаат уште поголеми.

 Мими деновиве ја фатија на фотографија во нова поза. Таа осамна на слика во еден ресторан, а сите гледаа во само еден детал. Мими позира во кратко фустанче, во кое меѓуножјето и целосно „отворено“.

Ако погледнете внимателно, можете да ја забележите и во каква боја е нејзината долна облека.

Сепак, тоа е ништо во однос на фотографиите кои таа неодамна ги сподели на својот Инстаграм профил.

 

Мими Оро објави сет провокативни фотографии на кои позира во секси долна облека од проѕирна црна тантела.

Таа носи само градник, гаќички и црни свилени чорапи со жартиери, обуена во високи потпетици.

„Тоа што јас го направив од љубов, многумина не би го направиле ниту под вооружена придружба“ – напишала старлетата како опис под една провокативната фотографија…

Иако не се сомневаме дека само да посака, илјадници машки доброволци би се потрчале да ја придржуваат… со „спремно оружје“ в рака!

 Фото: Инстаграм принтскрин/mimi_oro_milica

 

Останати вести од Радио Милева