Радио Милева
филмчиња во приватна режија

Српската пејачка јавно призна дека има домашни секси видеа: „Подобра сум од Северина во кревет“ (ФОТО)

Српската пејачка јавно призна дека има домашни секси видеа: „Подобра сум од Северина во кревет“ (ФОТО)

Српската пејачка Душица Грабовиќ гостуваше во емисијата „Пулсот на Србија“, каде ја изненади  јавноста со шокантно признание дека има секси снимки и фотографии, но и тврдејќи дека во  жешките акции од снимените видеа  „подобра е од Северина“.

Пејачката уште еднаш привлече големо внимание со својата скокотлива изјава, а на прашањето како би реагирала доколку нејзината експлицитна содржина излезе во јавноста, таа имаше спремен  одговор:


„Можеби би направил такво нешто, имам и снимки со поранешни момчиња, сите ги имаме скриени некаде во телефонот и тоа е нормално во 21-иот век.

Кога ќе излезе мојата снимка, сигурно би била подобра од Северина, секоја жена е најдобра за себе. Ги поддржувам жените од секој поглед и жал ми е ако некое поранешно момче го стори тоа за да и се одмазди“ – започна таа, а потоа продолжи:

„Имам домашни снимки со поранешни момчиња, кои често ги гледам, а секоја жена во Србија го има тоа“, истакна Душица Грабовиќ, пејачката која покажа дека не се срами дури и кога на настапите и ставаат бакшиш во нејзините гаќички.

Танга бакшиш: На српската пејачка за време на настапот парите и ги ставаа во гаќичките (ВИДЕО) – Вистина.мк (vistina.com.mk)

Фото: Инстаграм принтскрин/dusicagrabovic

Останати вести од Радио Милева