Радио Милева
таа е топ...

Српската пејачка и инфлуенсерка кај мажите предизвика стрес: Ема се соблече топлес! (ФОТО+ ВИДЕО)

Српската пејачка и инфлуенсерка кај мажите предизвика стрес: Ема се соблече топлес! (ФОТО+ ВИДЕО)

Атрактивната инфлуенсерка и пејачка Ема Радујко неретко знае да ги остави без здив своите фанови, споделувајќи разголени фотографии на социјалните мрежи.

Оваа бујна русокоса очигледно им откри најмногу на своите следбеници досега.

Расната ѕвезда на Инстаграм овој пат позираше речиси целосно гола. Поточно топлес.

Ема без дилема има и тоа како што да покаже, но она што досега пејачката  го споделува очигледно не е доволно, па затоа овој пат решила да отиде чекор понатаму.

Имено, русокосата и досега го истакнуваше сиот свој сексапил и телесен раскош во костими за капање, но овој пат Ема реши експлицитно да покаже дел од своите облини, така што го соблече горниот дел од своето бикини.

До душа, разголените кадри не се сосема топлес, зашто Ема ги прекрила голите гради со рацете, но сепак малкумина мажи останаа рамнодушни на овие сцени на влажната Еми, од кои притисокот нагло им скокна, како новите цени… на горивата!

Како и да е, погледнете и нема да се каете, зашто едно мора да признаете: Ема Радујко е… Топ!

Фото: Инстаграм принтскрин/emaradujko

Останати вести од Радио Милева