Радио Милева
женска провокација за машко уживање

Српската манекенка Дејана Живковиќ гола на Инстаграм: Девојката на тенисерот ги покажа брадавиците! (ФОТО)

Српската манекенка Дејана Живковиќ гола на Инстаграм: Девојката на тенисерот ги покажа брадавиците! (ФОТО)

Атрактивната српска манекенка и топ модел Дејана Живковиќ е позната по нејзината сексуална привлечност, особено откако често почна да поставува секси фотографии на социјалните мрежи.

Но, сега таа отиде чекор подалеку и им го покажа на сите она што го има, а ние верувавме дека ниту еден од вас нема да остане рамнодушен на Дејана.

Имено, српскиот модел и девојка на тенисерот Дамир Џумхур постираше фотографија на Инстаграм на која во прв план се нејзините облини, па дури не и пречеше доколку на неа и се гледа брадавицата на голата града. 

Се чини дека од сите до сега  постирани секси фотографии, оваа е секако најпровокативната досега.

Останати вести од Радио Милева