Радио Милева
совршенство без маана

Српската манекенка Дејана Живковиќ е нестварно убава: Лице за насловна, гради за… топлес! (ФОТО+ВИДЕО)

Српската манекенка Дејана Живковиќ е нестварно убава: Лице за насловна, гради за… топлес! (ФОТО+ВИДЕО)

Српската манекенката и модел Дејана Живковиќ важи за една од најубавите девојки не само во Србија, туку и во регионот.

Позната е по своите разголени фотосесии и рекламни едиторијали, особено кога е долната облека во прашање.

Токму затоа, Дејана уште еднаш се претстави во провокативното издание, иако овој пат на себе немаше градник.

Овој пат само црната кожна рокерска јакна ги затскриваше голите гради на манекенката. Сепак, нејзините облини на фотографијата се доволна провокација која Дејана ја сподели на Инстаграм, а посилниот пол ја опсипа со комплименти!

А како и не би кога Дејана е совршенство без маана! Особено кога телесниот раскош ќе го сервира на послужавник!

 

View this post on Instagram

 

Behind the scenes ✨ #deyanazivkovic

A post shared by Dejana Zivkovic (@dejanazivkovic) on

Останати вести од Радио Милева