Радио Милева
уживање

Среќна и стопена од љубов: Анастасија Гудељ објави емотивни моменти од домот на Ражнатовиќ (фото)

Среќна и стопена од љубов: Анастасија Гудељ објави емотивни моменти од домот на Ражнатовиќ (фото)
фото: анастасија ражнатовиќ/инстаграм принтскрин

Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил сподели емотивно видео од помлиот син на Вељко, Крстан.

Имено, му направиле вистинско уживање – бил во СПА за бебиња, а цело време се нишкал. Анастасија цело време му зборуваше, а тој не ја симнуваше насмевката од неговото лице.

– О, колку ти е убаво тебе. Пливај – му рече тетка Анастасија на Крстан кој цело време беше насмеан.

– Смешко теткин – напишала Анастасија во описот на приказната на Инстаграм.

Да потсетиме, Анастасија пред нешто помалку од еден месец му го кажа судбоносното „да“ на фубалерот Немања Гудељ и го зеде неговото презиме, а парот наскоро се сели во нов дом, кој Гудељ го купи на шпанското крајбрежје.

Останати вести од Радио Милева