Радио Милева
„Авион од пет и пол банки“

Среде јануари во бикини: Лидија Вукичевиќ во поза која ги избезуми мажите покажа дека е секс бомба и во 56-тата..! (ФОТО)

Среде јануари во бикини:  Лидија Вукичевиќ во поза која ги избезуми мажите покажа дека е секс бомба и во 56-тата..! (ФОТО)

Актерката се разголела на снимањето на серијата и ги покажала атрибутите на кои жените дефинитивно може да и позавидат.
Лидија Вукиќевиќ е една од најзгодните српски актерки, која во нејзините дваесетти и триесетти години ја сметаа за неприкосновен секс симбол.


Сепак, евидентно е дека ниту годините не и можат ништо на Лидија, што го докажува со нејзиниот изглед на 56-годишна возраст.

Во прилог на промената на фризурата, (таа ја стави перика за потребите на серијата „Шифра Деспот“), ама Лидија очигледно во неа ќе се појави и во бикини.

Актерката ја сподели фотографијата во која е во костим за капење во базенот во Врњачка Бања, во поза која целосно ги избезуми мажите! 

Останати вести од Радио Милева