Радио Милева
иста како на фотографии

Специфична фигура и без фотошоп коректура: Ким Кардашијан на плажа, со тело на „песочен часовник во полутанга“! (ФОТО)

Специфична фигура и без фотошоп коректура: Ким Кардашијан на плажа, со тело на  „песочен часовник во полутанга“!  (ФОТО)

Ким Кардашијан неодамна беше „уловена“ на плажа на Карибите додека снимаше нова кампања за нејзиниот бренд за долна облека и костими за капење SKIMS, а во таа прилика позираше во заводливи пози во необичен син костим за капење кој самата го дизајнирала.

Најпознатата ријалити ѕвезда ги истакнала своите бујни облини во минијатурни гаќички за капење кои достигнуваат речиси до половината, што дополнително ја истакна нејзината фигура во облик на песочен часовник.

Овој модел на гаќички го краси и полутанга, што на познатата 40-годишна убавица и ја отслика речиси целата задница.

Инаку, луѓето често шпекулираат дека специфичната фигура на Кардашијан е резултат на фотошоп, но овие папарацо фотографии дефинитивно докажуваат дека во реалноста изгледа идентично.

Останати вести од Радио Милева