Радио Милева
силикони, „ролекс“ и ланче од 200 илјади евра

Сораја ужива во луксуз – во црвен фустан со големо деколте го „запали“ Монте Карло (фото)

Сораја ужива во луксуз – во црвен фустан со големо деколте го „запали“ Монте Карло (фото)

Старлетата Сораја Вучелиќ неодамна на својата приказна на Инстаграм објави слики и видеа од дизајнерски чанти полни со ексклузивна и скапа облека, покрај која напиша „летото може да започне“.

Сега во својата последна објава на оваа социјална мрежа објави што купила…

Една од работите е црвен фустан со големо деколте од кој и испаѓаат огромните силиконски гради, а другата е ланче „Bvlgari“ чија цена се движи од 200.000 до 300.000 евра.

Станува збор за ѓердан во форма на змија што ја гризе сопствената опашка и е украсен со дијаманти и рубини.

Фото:Принтскрин/Инстагарм/sorajavucelic

Останати вести од Радио Милева