Радио Милева

Сораја полугола се гали и допира во кола: Самозадоволство на општо задоволство!

Сораја полугола се гали и допира во кола: Самозадоволство на општо задоволство!
Сораја објави две жешки домашни видеа, иако не се домашни туку се директно од нејзиниот автомобил! А на нив, Сораја речиси гола во својата кола, со само оскуден фустан на себе, на кој ги разместила лево и десно  ионака огромните шлицеви.
Вучелиќ се снимала во автомобилот како се допира и гали по целото телото, а потоа ја спушта раката надолу, за нејзините прсти да преселат под нејзиниот фустан кој ќе го раскопча  за подобро да и се видат нејзините бутини, додека бујните гради само што не излегле надвор од она оскудно парче ткаеанина што едвај и ги покрива.
Потоа старлетата ќе ја пренасочи и усмери камерата кон она нешто што и е нејзлатно…
Нејзината златна Версаче плик чантичка, очилата за сонце и златниот накит со скапи циркони на прстите.

?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Подоцна  Сораја постираше уште едно видео од автомобилот, и вистинско чудо е што нејзините огромни голи гради,  не излетаа надвор.

?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Останати вести од Радио Милева