Радио Милева
глетка за аритмија

Сораја кога и да се појави „крева прашина“: Старлетата на плажа во мини бикини, со фејслифтинг и набилдани силикони „ќе ве извади од панталони“ (ФОТО)

Сораја кога и да се појави „крева прашина“: Старлетата на плажа во мини бикини, со фејслифтинг и набилдани силикони „ќе ве извади од панталони“ (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ замина на одмор во Грција, од каде редовно „ги сервисира“ своите следбеници со провокативни и голи изданија со кои секогаш успева да крене многу прашина со својата провокација.

Така и овој пат видно освежена, со очигледен фејслифтинг, Сораја се сликала на песочната плажа, каде едвај го покрила горниот дел со костимот за капење на бујната предница, која едвај ги носи  набилданите силикони…Глетка за машка тахикардија и срцева аритмија .


Очигледно е дека старлетата ужива во сончање и луксуз, па нејзиниот профил на Инстаграм е полн со фото-спомени од луксузни дестинации, бесни автомобили, скапи „партали“ и безброј атрактивни и вредни дребулии.


А Сораја? Очигледно нејзе не и е тешко да се соблече и кога е студено и кога е жешко!

Фото: Инстаграм принтскрин/sorajavucelic

Останати вести од Радио Милева