Радио Милева
нов животен лист

Сораја го покажа синот: Популарната старлета за прв пат објави фотографија од бебето (фото)

Сораја го покажа синот: Популарната старлета за прв пат објави фотографија од бебето (фото)

Сораја Вучелиќ неодамна се породи, иако речиси никој не знаеше дека е во блажена состојба, а сега за прв пат објави и видео од синот Кан.

Сораја објави видео од синот како ги движи нозете и ги воодушеви своите следбеници, а во описот напиша дека ужива во убавиот ден со своето бебе.

Се сакаме до месечината и назад – напиша Вучелиќ во описот на видеото што го објави. За Кан, Сораја облекла бело зајаче на кое се напишани буквите од азбуката и бројки.

Да потсетиме, старлетата се породи во болница во Швајцарија, но со семејството ќе живее во Русија, како што неодамна откри извор близок до неа: – Таа ја водеше бременоста во Цирих со избраниот лекар, но наскоро ќе одлета за Москва, каде што ќе живее. Бебето ќе добие руски пасош и тоа ќе биде нивната база. Таа ги затвори социјалните мрежи и сврте нов животен лист – рекол изворот.

Фото: Принтскрин/Инстгарам

Останати вести од Радио Милева