Радио Милева
осуда

Сопругот на Бритни Спирс смета дека новиот документарец за животот на пејачката е одвратен

Сопругот на Бритни Спирс смета дека новиот документарец за животот на пејачката е одвратен
фото: rпринтскрин/инстаграм/бритниспирс

Нов документарец за животот на Бритни Спирс неодамна се емитуваше на Фокс, а во него се прикажани некои бизарни детали за неа.

Имено, документарниот филм „Бритни Спирс: Цената на слободата“, кој го направи продуцентската куќа ТМЗ, се фокусира на нејзиниот живот по 13 години „заробеништво“. Сепак, според медиумите, таа само повремено учествува во некои активности дома.

„Бритни живее во виртуелна изолација. Поголемиот дел од времето е сама дома“, вели извршниот продуцент на TMZ, Чарлс Латибеаудиер.

Тврдат дека ноќите ги поминува возејќи низ Лос Анџелес со часови. Посочуваат дека знае да спие со денови, а потоа после тоа консумира разни енергетски пијалоци за да остане будна со денови. Слободното време дома го поминува во изолација вежбајќи и објавувајќи разни необични содржини на социјалните мрежи.

По овој документарец, медиумите се обидоа да дојдат до нејзините претставници за коментар, но таа не се огласи. Некое време подоцна, нејзиниот сопруг Сем Асгари го осуди објавувањето на документарецот, нарекувајќи го одвратен.

фото:инсатргам/бритниспирс

Останати вести од Радио Милева