Радио Милева

Сопругот ја изневеруваше, имаше спонтан абортус: Ќе погодите ли која пејачка е на фотографијата?

Сопругот ја изневеруваше, имаше спонтан абортус: Ќе погодите ли која пејачка е на фотографијата?

Пејачката која е позната по својот вокал, вниманието го привлече и со својот приватен живот.

Таа се омажи пред две години, имаше спонтан абортус, но тоа не е се. Се зборуваше дека сопругот ја изнверува, а тогаш се огласи и неговата љубовница и пејачката ја нарече „вештерка“:

Меѓутоа, таа истакна дека е задоволна од својот живот  и од својот брак.

Станува збор за Андреа Чекиќ која откри дека направила и неколку естетски корекции.

?

A post shared by Andreana Čekić (@andreanacekic) on

Чекиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија од детството, на која е заедно со нејзиниот брат.

 

#tb Bata i ja i moja lutka ♥️

A post shared by Andreana Čekić (@andreanacekic) on

?

A post shared by Andreana Čekić (@andreanacekic) on

Останати вести од Радио Милева