Радио Милева
Жешко

Сопругот ја изневери, а таа изгледа подобро од било кога: Александра Суботиќ го покажа задникот (фото)

Сопругот ја изневери, а таа изгледа подобро од било кога: Александра Суботиќ го покажа задникот (фото)

Поранешната „задругарка“ Александра Суботиќ доживеа емотивен бродолом кога нејзината најдобра пријателка Маја Маринковиќ го „киднапира“  нејзиниот невенчан сопруг.

Суботиќ не се двоумеше да ги објави своите провокативни фотографии и јавно да им покаже на сите колку се издигнала над ситуацијата.

Со оглед на тоа што одамна го доведе својот изглед и фигура до совршенство, таа често објавува слики во минијатурни костими за капење и пози кои го одземаат здивот на машката популација. Па, овој пат ниту поранешниот „задругар“ не остана имун на нејзиното тело.

Имено, Анѓело Ранковиќ по турбулентниот период со Далила Драгојевиќ и шпекулациите дека тој е нејзиното ново момче, како и раскинувањето со Сандра Решиќ, дефинитивно докажа дека всушност токму Александра му ја украла наклонетоста, кој без проблем ги лајкуваше најатрактивните слики на нејзиниот профил.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Александра Суботиќ

Останати вести од Радио Милева