Радио Милева
Вистински преседан

Сопругата на Здравко Чолиќ му беше поддршка на неговиот концерт (фото)

Сопругата на Здравко Чолиќ му беше поддршка на неговиот концерт (фото)

Здравко Чолиќ одржа концерт за паметење во Будва, а го бодреа три специјални дами од публиката, ќерките Уна и Лара, како и неговата сопруга Александра, што беше вистински преседан.

Александра го следеше концертот од бекстејџ, а најемотивниот момент беше кога сопругот и ја посвети песната „Остани“ која публиката ја поздрави со громогласен аплауз.


Сопругата на Здравко Чолиќ на настапот дојде во лежерно летно издание, фармерки, лелеава блуза и бели влечки.

фото:Курир.рс/Принтскрин

Останати вести од Радио Милева