Радио Милева
ќе откри тајни?

Сопругата на учесникот на „Ѕвездите на Гранд“ му забранила да влезе во „Задруга 5“: Пејачот имал афера со колега?

Сопругата на учесникот на „Ѕвездите на Гранд“ му забранила да влезе во „Задруга 5“: Пејачот имал афера со колега?

Како пренесуваат српските медиуми, популарниот пејач и миленик на женската популација, кој се прославил во „Ѕвездите на Гранд“ наводно требало да влезе во петатта сезона на „Задруга 5“. Но, наводно на инситирање на неговата сопруга поради тајната која ја чува, тој се откажал да влезе во реалното шоу.

„Добро познатиот пејач од „Ѕвездите на Гранд“ започна преговори со продукцијата. Со години се шпекулираше за неговата врска со неговиот колега од истото шоу. Меѓутоа, и едниот и другиот се оженија со жени за да стават крај на шпекулациите. „Грандовецот“ без објаснување се откажа од потпишувањето на договор за петатта сезона на „Задруга“ по сознанието дека во реалното шоу ќе влезе пејачот со своето момче. Сопругата, која го подржуваше неговото влегување во реалното шоу мисли дека ова е ризичен потег. Не е сосема сигурна дали нејзиниот сопруг е хемосексуалец или само се претпоставува“, вели соговорникот и додава:

„Не се плашат само сопругите од влегувањето на геј пејачот со момчето во „Задруга“ туку и многу јавни личности кои ја кријат својата сексуалност. На големо се зборува кој е хомосексуалниот пар кој ќе се покаже пред милионскиот аудиториум и дали ќе раскажат туѓи приказни“, вели изворот.

фото: принтскрин/прва/профимедиа

Останати вести од Радио Милева