Радио Милева
скапо разголена

Сопругата на српскиот кошаркар во скап костим за капење: Брендираната разголена убавица предизвика лудница на Инстаграм (ФОТО)

Сопругата на српскиот кошаркар во скап костим за капење: Брендираната разголена убавица предизвика лудница на Инстаграм (ФОТО)

Милица Марјановиќ ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм  со фотографии во скап костим за капење.

Сопругата на српскиот кошаркар Бобан Марјановиќ, често ги споделува своите приватни моменти и дестинации кои ги посетува со своите следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Marjanovic (@mrsbobi)

Милица обожава да се фотографира, а нејзините фотографии, особено оние во бикини, секогаш наидуваат на бројни пофалби,  па така беше и сега!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Marjanovic (@mrsbobi)


Таа е фотографирана на плажа, додека била облечена во скап едноделен костими за капење „Гучи“, чија цена е околу 540 евра.

„Инстаграм падна“, „Бомба“, „Гори“, се само дел од многуте коментари кои се појавија под објавата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Marjanovic (@mrsbobi)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/mrsbobi

Останати вести од Радио Милева