Радио Милева
по утрото денот се познава...

Сопругата на српскиот фудбалер утрото го почнува со „топлес кафе“… а, и нешто друго пред тоа!? (ФОТО)

Сопругата на српскиот фудбалер утрото го почнува со „топлес кафе“… а, и нешто друго пред тоа!? (ФОТО)

Српската манекенка и топ модел која е сопруга на фудбалскиот репрезентативец Филип Ѓорѓевиќ важи за една од најзгодните, насексапилните и најпожелните жени. Јована Швоња која веќе со години живее заедно со својот сопруг и двете деца во Италија, секојдневно ги бомбардира своите следбеници со нови фотографии на социјалните мрежи.

Неретко разголени или доволно возбудливи, за да ја крене температурата, но овој пат со последние објави буквално ја „зовре љубопитноста“ на јавноста, вжештувајќи ги социјалните мрежи до усвитување.

А како не би, кога  Јована на Инстаграм објави неколку топлес фотографии на кои до душа  градите и беа прекриени.

Она што потполно ја збудале машката популација беше топлес фотографија направена рано наутро после станување, каде расната манекенка покажа дека првото утринско кафе го пие – топлес!

Или откако ќе се разбуди, после станување од утринско „легнување“, за што сведочи и топлес позата како и растурената и истуткана постела, овековечени со селфито во огледалото пред  кое позира, додека фудбалерот… најверојатно се тушира!

Фото: Инстаграм принтскрин/callmelolita

Останати вести од Радио Милева