Радио Милева
вистински избор

Сопругата на Љуба Перуќица има раскошна предница: Бившата водителка Катерина Колозеус покажа зошто на пејачот му прија што ја избрал неа место Прија (ФОТО)

Сопругата на Љуба Перуќица има раскошна предница: Бившата водителка Катерина Колозеус покажа зошто на пејачот му прија што ја избрал неа место Прија (ФОТО)

Многу мажи не остануваат рамнодушни на изгледот на поранешната водителка Катарина Колозеус.

Особено кога сопругата на фолк пејачот Љуба Перуќица се појавува во јавноста толку многу предизвикувачки облечена, што возбудата ја надминува пристојноста на приликата, зашто  сите машки погледи се вперени во неа.

Така беше и  во оваа прилика кога Катерина одново избра елегантен секси стајлинг кој ја истакнува нејзината совршена фигура и  особено нејзините секси облини.

Длабокото деколте и овој пат предничи, а во него сместени двете бујни облини кои повеќе се надвор отколку во своето лежиште.

Затоа можеби не случајно се во право сите оние кои за бившото момче на Прија, тврдат дека помаѓу Александра и Катерина, Љуба Перуќица ја избрал вистинската убавица!

Фото: Инстаграм принтскрин/katarina_kolozeus

Останати вести од Радио Милева