Радио Милева
љубовници некогаш-пријатели засекогаш

Сопругата на голманот на српската фудбалската репрезентација е толку секси, што „не е за деца“: Ана јавноста ја запозна како девојка на синот на Цеца (ФОТО)

Сопругата на голманот на српската фудбалската репрезентација е толку секси, што „не е за деца“: Ана  јавноста ја запозна како девојка на синот на Цеца (ФОТО)

Сопругата на голманот на српската фудбалска репрезентација Предраг Рајковиќ, своевремено стана позната во јавноста откако  ги полнеше насловниците  во весниците и порталите како девојка на кик-боксерот Вељко Ражнатовиќ, синот на Аркан и Цеца.

Манекенката вели дека сите нејзини поранешни момчиња и денес и се добри пријатели.

„Сè уште сум добра пријателка со сите мои поранешни момчиња и не гледам ништо грдо во тоа. Сите мои избори досега беа реални. Јас избрав да бидам со нив и горда сум на тоа“ – раскажува Ана.
Манекенката која со фудбалерот ги има синовите Релjа и Тадија, вели дека не се плаши од тоа што еден ден тие ќе најдат за неа на Интернет:

„Свесна сум каква мајка сум, и каква сопруга сум. Не се плашам од ништо што моите деца ќе видат или прочитаат за мене. Тие ќе бидат доволно возрасни за да разберат и да знаат дека јас бев сосема на место.


Ана додава дека сега нејзините синови се најважни во нејзиниот живот и дека сè е подредено на нив.

„Мојата најважна титула во животот е дека сум мајка. Моите синови ми одземаат многу време, па затоа не стигнувам ниту да јадам. Тоа е тајната на мојот добар изглед“ – открива убавата сопруга на голманот Рајковиќ.

Фото: Инстаграм принтскрин/rajkovic__ana

Останати вести од Радио Милева