Радио Милева
да позавидиш...

Сопругата на фудбалерот испружена покрај базенот во секси костим закапење: Провокација од 500 евра (ФОТО)

Сопругата на фудбалерот испружена покрај базенот во секси костим закапење: Провокација од 500 евра (ФОТО)

Русокосата убавица Снежана Борјан покажа како ужива со пријателките покрај својот базен, а нејзините објави не поминаа незабележани.

Сопругата на голманот на „Црвена Звезда“, Милан Борјан објави дека ужива во луксузот во својата градина.

Подготвила шампањ и кетеринг за пријателките кои доаѓаат да ја посетат, а потоа го објавила своето извајано тело во едноделен костим за капење, закои добрите ппознавачи на модата  тврдат дрека чини дури 500 евра.

Снежана испружена на лежалка цо  костим за капење го распослала своето извајано тело покрај базен и напишала: „Уживајќи со три русокоси, знам дека ми завидувате“.

Ние, искрено – да… Особено на голманот. А, Вие?

Фото:Инстаграм принтскрин/

Останати вести од Радио Милева