Радио Милева
копи - пејст

Сопругата на Дарко Лазиќ го покажа синчето: Сите велат „плукнат“ татко му (ФОТО)

Сопругата на Дарко Лазиќ го покажа синчето: Сите велат „плукнат“ татко му (ФОТО)

Марина Гагиќ, свршеница на Дарко Лазиќ е многу активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм, каде постојано споделува нови фотографии. Овој пат многумина разнежни со објавата на фотографијата на  нејзиниот наследник, синчето Алексеј, кој денес наполни 13 месеци.

Многумина шпекулираат дека малиот Алексеј е слика и прилика на пејачот, поточно, што се вели  е „плукнат“ Дарко, иако има и такви, кои велат дека личи на мајка му. Како и да е, среќната мајка ги стопи срцата на сите кои ја видоа фотографија направена при една летна прошетка во паркот.

„Најубавите 13 месеци“ – напишала Марина на социјалните мрежи, а вие погледнете ја изворно фотографијата откако ќе КЛИКНЕТЕ на овој ЛИНК, па проценете сами на кого личи малечкиот Алексеј.

Останати вести од Радио Милева